Kontakty a náš tým

Sales team

 • Čestmír Bílek Čestmír Bílek Key Account Manager Specializace: Energetics E.commerce Retail
  Více informací
 • Věra Vávrová Vithová Věra Vávrová Vithová Key Account Manager Specializace: Finance Car moto Health
  Více informací
 • Veronika Procházková Veronika Procházková Key Account Manager for Agency Specializace: Agency Více informací

Campaign management

Business development

 • Zuzana Marková Zuzana Marková Business Development
  Manager – Partnership & Loyalty Program
  Více informací
 • Lukáš Kaczor Lukáš Kaczor Business Development
  Manager – Big Data projekty

  Více informací
 • Tomáš Cimburek Tomáš Cimburek Product Development Specialist Více informací

Management

Chcete se nás ještě na něco zeptat?

Napište nám!
Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracováváme za účelem reakce na Váš dotaz.
Detailní informace o zpracování osobních údajů jsou k dispozici v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
* Povinné položky

Údaje o společnosti

 • O2 Czech Republic a.s.
 • Za Brumlovkou 266/2
 • 140 22 Praha 4 – Michle
IČ:
60193336
DIČ:
CZ60193336
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl B, vložka 2322.

Čestmír Bílek

Key Account Manager
Energetics, E.commerce, Retail, FMCG, Property Management, Hobby Market + Reconstruction, Gas Station, Betting

V O2 pracuji od roku 2013, kdy jsem zastával pozici Account Managera pro TELCO, FIX a ICT služby v segmentu Medium Corporate. Předtím jsem se jako marketingový poradce věnoval akvizici obchodních partnerů pro inzertní a slevové portály, on-line mediální společnosti se zaměřením na e-shopy a retail. Působil jsem také v mediálním domě v oblasti prodeje printové reklamní plochy, inzerce ve vybraných titulech.

V O2 Media se starám se o klíčové zákazníky ve stále rostoucím segmentu retail a e-commerce.

cestmir.bilek@o2.cz

Snažím se efektivně využívat raketového vzestupu mobilních technologií a rostoucích big data řešení, které otevírají nové možnosti marketingového využití v kombinaci s nejmodernějšími formáty.

Renáta Kolaříková

Key Account Manager

V oblasti médií a media buyingu se pohybuji přes 20 let. Za svou kariéru jsem prošla všemi největšími mediálními domy na českém trhu. Mám bohaté zkušenosti jak s nákupem mediálního prostoru pro online, tak pro TV a print. V O2 Media mám na starosti zejména FMCG a klienty z oblasti energetiky a finančního sektoru.

Renáta Kolaříková

Na své práci miluji zejména volnost a rozmanitost, kdy můžu společně s našimi klienty vymýšlet nová a neotřelá řešení, která fungují a pomáhají jim k dosažení výsledků.

Zuzana Marková

Business Development Manager – Partnership & Loyalty Program

Do O2 Media jsem přišla v roce 2016, kdy jsem v roli specialisty prodeje pomáhala jako support při akvizicích nových klientů. Rok na to jsem již z pozice Account Managera řešila vlastní obchodní případy s klienty z řad mediálních agentur. Po roce jsem postoupila na pozici Key Account Managera pro mediální agentury, a byla jsem tak hlavní kontaktní osobou pro tento segment klientů.

Od roku 2021 mám na starosti business development věrnostního programu O2 Výhody a navazování partnerských spoluprací pro tento program.

Zuzana Marková

Na O2 Media mě baví zejména náš skvělý tým, který tvoří veselá parta příjemných a velice schopných lidí. Každý den se setkávám s inspirativními lidmi z řad kolegů i na klientské straně. Jelikož jsem velmi společenský člověk, vyhovuje mi, že je má práce postavená právě na komunikaci s klienty a kolegy.

Věra Vávrová Vithová

Key Account Manager
Car moto, Finance, Parfumes + Cosmetics + Drugstore, Travel, Health

V businessu a médiích se pohybuji přes 20 let. Užila jsem si start své kariéry v rádiích a následně pokračovala v TV. Za tu dobu jsem si vyzkoušela komunikaci s klienty napříč všemi obory a všechny možné druhy spolupráce od kontaktu s přímým klientem z řad lokálních firem i korporací, až po práci s mediálními agenturami.

V O2 Media mám aktuálně na starosti zejména klienty z finančního a bankovního segmentu. Část mého portfolia také doplňují zástupci automobilového průmyslu a dalších oborů, u kterých vnímám silný potenciál. Prostřednictvím našich řešení jim dokážeme pomoci se dostat ke správným zákazníkům, případně nastartovat jejich expanzi.

Věra Vávrová Vithová

To je ostatně to, co mě na mé práci tolik baví. Pomáhat klientům růst, uskutečňovat jejich plány a vize a být u zrodu jejich úspěchů.

Jana Sobotková

Team Leader Sales

Pro O2 pracuji již přes 15 let, tehdy se firma jmenovala ještě Eurotel. Zde jsem zastávala pozici obchodního zástupce pro telco služby. V O2 Media se jako Key Account Manager starám o široké portfolio našich klíčových zákazníků - počínaje středními dynamickými firmami až po klienty ze státní správy. Mým cílem je dohlížet na to, aby spolupráce klapala po všech stránkách a klienti byli s námi spokojení.

Jana Sobotková

To zahrnuje neustálou komunikaci jak se zákazníky, tak s interními členy týmu. Na mé práci mě baví schůzky s klienty a komunikace s nimi a také "WOW" efekt, kdy jsou zákazníci překvapeni, jaká kouzla s daty umíme.

Pavel Slanina

Big Data Consultant

V O2 pracuji od roku 2016, kdy jsem po velmi krátkém čase stráveném na prodejně přešel začátkem roku 2017 do týmu O2 Media na pozici Campaign Management Specialist. Po roce na této pozici jsem se postupně vyprofiloval do pozice Big Data Consultant, v rámci které mám na starosti návrh unikátních řešení šitých na míru klientům, a to zejména pro bankovní domy a FMCG klienty. Kampaně jako takové jsem však zcela neopustil a v O2 Media jsem nyní garantem pokročilého targetingu.

Pavel Slanina

Na O2 Media mě baví zejména dynamika práce samotné, kdy je člověk přímo u zrodu nových věcí a procesů. Každý den strávený zde vás může něco nového naučit. Díky dostupnosti všemožných kurzů a školení, které máme v O2 Media k dispozici, se člověk posouvá po pracovní stránce neuvěřitelně kupředu.

David Augustin

Campaign Management Specialist

Do O2 jsem nastoupil ještě jako student v roce 2017. V telekomunikacích se však pohybuji od roku 2016, kdy jsem působil jako konzultant na prodejně. Převážnou část prvních dvou let jsem v O2 působil na pozici integračního testera v IT divizi. Po nabraných zkušenostech v IT jsem se rozhodl pro změnu a vydal se směrem, který více koresponduje s mým studijním zaměřením. A díky možnostem v O2, jsem nastoupil do O2 Media na pozici Campaign Management Specialist.

David Augustin

Na mé práci mě nejvíce baví její rozmanitost, rychlost a dynamičnost, ve které náš sehraný tým skvěle funguje. S každou novou kampaní čelím nové výzvě v podobě individuálních požadavků jednotlivých klientů. Ty se pak za pomoci našich nástrojů a zkušeností snažíme co nejlépe zrealizovat.

Veronika Procházková

Key Account Manager for Agency
specializace na: Agency

Do O2 jsem nastoupila ihned po dokončení studia v roce 2015 na pozici Account Manager pro státní sektor v oblasti telco a ICT. Po tříleté zkušenosti na straně businessu jsem si uvědomila, že bych se ráda dostala více k marketingu, ale zároveň obchod neopustila. V tomto ohledu pro mě bylo O2 Media ideální volbou, a tak jsem v roce 2018 nastoupila na pozici Campaign Management Specialist. Rok na to jsem se pousnula na pozici Key Account Managera pro přímé klienty. Po dalším roce na mě opět čekal posun tentokrát na pozici Key Account Managera pro mediální agentury a nyní řeším marketingové strategie právě pro sektor marketingových a komunikačních agentur. Jsem tak hlavní kontaktní osobou pro tento segment klientů.

Veronika Procházková

Na O2 Media mě nejvíce baví náš skvělý tým a neustálá kreativita a možnost v rámci big data řešení klientům pomáhat dosahovat jejich cílů, hledat nové cesty pro využití dat a být u zrodu úspěchů našich skvělých klientů.

Tereza Maršíková

Campaing Management specialist

Do O2 jsem nastoupila v dubnu 2019 na pozici stážista pro Campaign Management. Při práci ještě studuji na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze.

Na mé práci se mi nejvíce líbí náš tým plný úžasných kolegů, na které se mohu vždy spolehnout a díky kterým získávám nespočet zkušeností a stále se učím něco nového.

Mezi mé koníčky patří hlavně cestování a trávení času s rodinou a přáteli.

Tereza Maršíková

Ferdinand Kraus

Head of O2 Media

V telekomunikacích se pohybuji od roku 2003. Poprvé jsem s nimi přišel do styku v jedné malé rodinné firmě, kde jsem měl postupem času na starosti prodejnu s mobilními telefony. Později jsem pak v roce 2012 nastoupil do společnosti Telefonica na pozici Account Manager. Po změně majitele v roce 2014 jsem se stal manažerem business divize, kde jsem vedl tým obchodníků v sektoru telco a ICT. Od roku 2017 pracuji přímo v jednotce O2 Media.

Ferdinand Kraus

Můj tým pečuje o portfolio cca 500 firem, kterým pomáháme doručovat exkluzivní mediální kampaně. Na mé práci mě nejvíce baví spolupráce s klienty a rychlost, s jakou dokážeme v tak velké firmě, jakou je O2, vše řídit a úspěšně odbavovat. Fascinuje mě také obrovské množství dat, které máme k dispozici, a technologie, s nimiž můžeme dennodenně pracovat.

Jiří Beneda

Team Leader, Operations & Campaign Management

Do O2 jsem nastoupil ještě během mého studia na ČVUT FEL. Začínal jsem jako datový analytik a mým úkolem bylo připravovat podklady pro marketingové kampaně na residentní zákazníky. Postupně jsem se od přípravy podkladů posunul k jejich vyhodnocování a následně se podílel také na jejich plánování a automatizaci. Na začátku roku 2020 jsem dostal na starost veškerou přímou proaktivní komunikaci na residentní zákazníky a to nejen v rámci kampaní O2 ale i O2 Media.

Gabriela Smrčková

Na práci v O2 mě baví její různorodost a spoustu nových příležitostí, které se vyskytují s každým novým projektem. Zároveň mě baví hledat nová řešení, které mají pozitivní vliv nejen na výsledky našich kampaní, ale také na spokojenost našich zákazníků.

Barbora Morysová

Campaign Management Specialist for Agency

Svou obchodní kariéru jsem začala v menší agentuře zabývající se optimalizací bidovacích nástrojů na předních českých srovnávačích a dále pokračovala v e-commerce businessu v e-mailingové platformě. Do O2 Media jsem přišla v roce 2019, protože mě fascinují BigData a jejich rozsáhlá možnost využití nejen v e-commerce.

Barbora Morysová

Jako klíčová osoba pracuji s klienty z různých odvětví přes prodejce automobilů, výrobní firmy, pojišťovnictví až po fashion. Díky našim datům, rozsáhlým formátům a individuálnímu přístupu mohu klientovi vždy poradit na míru jeho potřebám

Na O2 Media mám především ráda technologický přesah a tým lidí, kteří se snaží každodenně posouvat dopředu a inspirují se navzájem.

Lukáš Kaczor

Business Development
Manager – Big Data projekty

Svou kariéru v O2 jsem započal ještě jako student, v roce 2012, kdy jsem začínal jako konzultant prodeje.

Lukáš Kaczor

Postupem času jsem v O2 prošel divizemi Marketingu, Lidských zdrojů a v tuto chvíli mám na starosti, v rámci Centra pro vývoj umělé inteligence – Dataclair, tvorbu a rozvoj produktů a řešení, postavených na telekomunikačních big datech.

Na mé práci v O2 mě nejvíce baví práce na rozmanitých projektech a možnost přicházet s řešeními, která pomáhají nejen našim zákazníkům, ale často i celé společnosti.

Tomáš Cimburek

Product Development Specialist

Do O2 Media jsem nastoupil v roce 2020 na pozici Product Development Specialist.

Tomáš Cimburek

Na práci mě baví různorodost projektů, které zde realizujeme. Ty mají přesah od online a mobile marketingu až po automatizovaná softwarová řešení a BigData. Z toho plyne i široká škála schopností, kterým se člověk díky tomuto zajímavému rozsahu učí.

Tomu všemu dopomáhá také přátelský a schopný kolektiv, který v O2 Media máme.

Štěpán Svoboda

Product Development Manager

Již od roku 2007 se věnuji oblasti projektového řízení a digitálním technologiím. V O2 Media působím od roku 2015, kdy jsem nastoupil na pozici Produktového specialisty. Tato pozice obnášela činnost zahrnující rozvoj a provoz vybraných systémů pro marketingové a analytické účely, které jako jednotka využíváme k naplnění požadavků našich zákazníků.

Štěpán Svoboda

V roce 2018 jsem v rámci společnosti přešel do týmu Big Data, na pozici Big Data Integration Teamlead a svoji působnost rozšířil o další zajímavé projekty ve spolupráci s týmem Dataclair.ai . V současnosti působím opět v týmu v O2 Media na pozici Produktového manažera, kde se svým týmem zajišťuji správu produktového portfolia a technickou podporu jednotky O2 Media.

Na mé práci mě nejvíce baví možnost dávat život zajímavým nápadům. Spolupracovat s odborníky z různých oblastí. Využívat technologie různé povahy a vše dokázat zorganizovat a usměrnit správným směrem s cílem doručit kvalitní výsledek a naplnit očekávání našich zákazníků.